Strona Główna 5 Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta dla klienta indywidualnego

Zapewniamy materiały i usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy suszonym, struganym drewnem, co zapewnia najlepszą jakość realizacji. Oferujemy krótki czas realizacji przy zachowaniu redukcji kosztów.

Współpraca w 3 krokach

1. Wycena/oferta na wiązary dachowe

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dla Twojej inwestycji przygotować wycenę. Jeśli posiadasz gotowy projekt, w którym uwzględniona jest więźba dachowa, pokaż go nam, a my doradzimy Ci czy jest możliwość użycia wiązarów, abyś mógł zaoszczędzić na kosztach budowy domu.

2. Nawiązanie współpracy

Sporządzamy gotowy projekt wiązarów dachowych w technologii B.PRO. Po akceptacji przystępujemy do realizacji.

3. Transport wraz z montażem

W zakładach produkcyjnych naszych klientów powstają wiązary, a następnie montażyści za pomocą dźwigu usadawiają je na w wyznaczonych na projekcie miejscach.

Cały proces jest szybki i solidny, eliminując tym samym przestoje na placu budowy.

Dlaczego wiązary są lepsze niż tradycyjna więźba dachowa?

Suszone drewno vs mokre, świeżo ścięte w tej samej cenie;

Drewno strugane – daje to naturalną ochronę przed insektami, „kornik” nie jest w stanie wejść w drewno, brak impregnatu na bazie chemii (ekologiczny);

Lekka konstrukcja dachu, wymagająca mniejszej ilości podpór – pozwala na oszczędności na stropach, ścianach nośnych i fundamentach;

Zastosowanie wiązarów pozwala na większe możliwości aranżacyjne pomieszczeń szczególnie w przypadku modnych ostatnio przestrzeni otwartych (salon bez słupów) – daje to większe rozpiętości bez konieczności stosowania podpór pośrednich;

Szybszy montaż wiązara vs. tradycyjna więźba – zazwyczaj 3 dni;

Brak odpadów na budowie, mniejsze ryzyko kradzieży materiału podczas składowania;

Bezobsługowa, szybka wycena konstrukcji nośnej dachu – wysyłasz projekt i dostajesz ofertę na wiązar z montażem lub bez montażu;

Wiązary są idealnym rozwiązaniem dla deweloperów – szeregówki, powtarzalne projekty – niższe koszty wykonania i oszczędność czasu, poza tym prefabrykacja w zakładzie produkcyjnym.

Przeprojektuj swój dach

Zastanawiasz się nad wykonaniem konstrukcji nośnej dachu w postaci wiązarów dachowych? Sprawdź, dlaczego warto zastosować wiązary B.PRO!

Bezpieczeństwo

Wiązary dachowe są gwarantem właściwej nośności Twojego dachu. Konstrukcja jest wykonana z selekcjonowanego, produkowanego na podstawie normy, suszonego komorowo drewna, które nie musi być poddawane impregnacji. Drewno jest czterostronnie strugane oraz fazowane, przez co konstrukcja dachowa jest mniej podatna na insekty, pleśń, grzyby czy zmiany wilgoci.

Szybki czas realizacji

Wyprodukowane wiązary są montowane na miejscu budowy zwykle w 3 dni. Dostarczamy konstrukcję gotową do zamontowania, wraz z certyfikowanymi łącznikami. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Jakość

Wiązary dachowe to nośność konstrukcji najwyższej jakości. Cechuje je wymiarowa stabilność oparta na zastosowaniu certyfikowanego drewna połączonego płytkami kolczastymi najwyższej jakości. Rozmieszczenie węzłów jest precyzyjne – konstrukcja przeliczona przez profesjonalny program oraz zatwierdzona przez konstruktora z uprawnieniami.

Ekonomia

Wiązary wykonane są z drewna o mniejszym przekroju, przez co koszty są często znacznie niższe, niż jest to w przypadku więźby wykonanej tradycyjnie. Oszczędności sięgają nawet 30% kosztów (na przykładzie dachów dwuspadowych). Prefabrykowana konstrukcja nie generuje żadnych odpadów na budowie. Ponadto wiązary dachowe tworzą konstrukcję nośną dachu i stropu, eliminując konieczność wykonania dodatkowych podpór, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni.